|
У мене також короткозорість, два роки назад мені зробили лазерну корекцію, зір відовили 100%, періодично зїжджу в клініку перевіряю зір, поки що без змін, не падає... до операції ходила в окулярах, але це дуже не зручно, особливо в холодну і дощову погоду, хотіла переходити на лінзи, але мені порекомендували лаз.корекцію і я дуже щаслива, що на неї наважилася. Що стосується дитини, то в цьому віці зір ще можна вирівняти спеціальними лінзами і можливо ще додатково капельками та вітамінами... в моїй ситуації, мама не звернула увагу на проблему із зором, а я виявила її вже у дорослому віці
|