В Україні близько 60% довгобудів можуть бути знесені. - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
В Україні близько 60% довгобудів можуть бути знесені. Версия для печати Отправить на e-mail
В Україні близько 60% довгобудів можуть бути знесені. В Україні близько 60% довгобудів можуть бути знесені, в тому числі 3 тис. житлових об'єктів. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник на прес-конференції «Попередні підсумки опалювального сезону 2012-2013 рр.. Заходи Мінрегіону з реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки »в середу в Києві.
 
«З 16,9 тис. довгобудів тільки 60% підпадають під градацію об'єктів, які можуть бути знесені. Причини в недоцільності та технічному невідповідність. У цьому сенсі з близько 17 тис. будівель тільки 3 тис. відносяться до об'єктів житлової забудови », - сказав Темник.
 
Міністр поінформував, що стосовно об'єктів житлової забудови була проведена підготовча робота, зібрано більшість матеріалів і поставлено завдання повністю по кожному об'єкту, по кожній обласній адміністрації до 1 травня «відзвітувати, особливо по тих проблемних питань, так званих довгобудів, де вже були витраченого кошти не тільки з бюджету, а й інвесторів, а також використані кошти населення ».
«Це особливе питання. Вже розглянули ситуацію в двох областях. Мій заступник вже виїжджав до Одеси, також були наради в Броварах, Борисполі та Києві. І коли ми отримаємо вже повні дані щодо усіх цих об'єктів, а їх за попередніми підрахунками близько 300, тоді вже будемо розуміти, яку підтримку ми, як міністерство можемо в цьому питанні надати. Тому що всі ці питання органів місцевого самоврядування, мерів », - зазначив Темник.
 
Він також поінформував, що за попередніми даними з 16,9 тис. довгобудів, будівництво близько 20% почалося ще в радянські часи і 10% продовжують будуватися.
 
Технічну можливість добудуватися мають близько 30% довгобудів, з яких близько 27% об'єктів вважаються мають можливість добудови з технологічного призначеннями і близько 15% об'єктів можуть змінити профіль. Джерелом є сайт unn.com.ua.
 
 
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2023
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"