Фізики сподіваються відкрити бозон Хіггса до Різдва 2012 - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Фізики сподіваються відкрити бозон Хіггса до Різдва 2012 Версия для печати Отправить на e-mail

Фізики сподіваються відкрити бозон Хіггса до Різдва 2012 Фізики, що працюють на Великому адронному колайдері, не виключають, що зможуть виявити ознаки існування бозона Хіггса вже до Різдва 2012 року, заявляє Гвідо Тонеллі, офіційний представник колаборації CMS, групи фізиків, які працюють на однойменному детекторі коллайдера.

"Цілком можливо, що ми виявимо бозона Хіггса Стандартної моделі або ж взагалі виключимо його існування раніше, ніж передбачалося. Піймаємо ми його до Різдва? В принципі, це можливо", - заявив Гвідо Тонеллі, слова якого наводить Бі-бі-сі.

За словами Тонеллі, на поточний момент БАК "зібрав" 2,5 зворотних фемтобарна - це відповідає 175 квадрильйона зіткнень протонів.

У 27-кілометровому кільці колайдера, розташованого в CERN на кордоні Франції та Швейцарії, стикаються летять назустріч один одному протони. У результаті зіткнень утворюються "зливи" інших частинок, які фіксують детектори. Аналізуючи дані з детекторів, фізики можуть зрозуміти, які частинки народжувалися в зіткненнях.

Бозон Хіггса - останній відсутній елемент сучасної теорії елементарних частинок, так званої Стандартної моделі. Це гіпотетична частинка відповідає за масу всіх інших елементарних частинок. Однак теорія не дозволяє точно встановити масу бозона Хіггса. Учені розраховують, що знайти цю частку (або переконатися в тому, що її не існує) дозволять експерименти на Великому адронному колайдері (ВАК).

Для затримання бозона Хіггса вчені повинні накопичити достатньо велику статистику - набрати достатньо велику інтегральну (накопичену) світність, тобто даних про зіткнення. Шанси виявити бозон Хіггса будуть дуже високі, коли коллайдер досягне інтегральної світності від 5 до 10 зворотних фемтобарн.

Нагадаємо, наприкінці травня фізики, що працюють на Великому адронному колайдері (ВАК), заявили, що можливо вже до кінця наступного року дадуть відповідь про існування бозона Хіггса. Джерелом є сайт korrespondent.net.

PortalLgUa :)


 


Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2023
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"