У сфері високих технологій Росія веде щодо України політику подвійних стандартів - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
У сфері високих технологій Росія веде щодо України політику подвійних стандартів Версия для печати Отправить на e-mail
У сфері високих технологій Росія веде щодо України політику подвійних стандартів У питанні високотехнологічного співробітництва з Україною Росія використовує політику подвійних стандартів, схиляючись до кооперації із західними країнами, заявив народний депутат України, почесний президент компанії Мотор Січ В'ячеслав Богуслаєв.
«Ми отримуємо техзавдання і робимо двигун для спільного українсько-російського вертольота Ка-226. Ми і російські співрозробником витратили гроші - 18 млн доларів протягом чотирьох років. А нам заявляють в Мінпромторгу РФ, що Україна хоче йти в НАТО - ми не беремо ваш двигун. Який же вони взяли двигун? Французький, прям з НАТО », - розповів він.

За словами Богуслаєва, пізніше Мотор Січ створив новий двигун для вертольота Ансат, який був зібраний в Казані. «Нам знову кажуть: ні, мовляв Україна допустила на свою територію навчання НАТО. Який вони взяли на цей раз вертоліт? Американський », - підкреслює він.

Аналогічна ситуація сталася і з створеним Мотор Січ спільно з Климовським двигуном для вертольота Ка-62. «Нам кажуть, що з Україною краще не дружити, вони не дають нам Чорноморський флот, і взяли французький», - обурюється Богуслаєв.

«Це не політика подвійних стандартів?», - Сказав український нардеп, додавши, що такі рішення приймаються на рівні Мінпромторгу Росії.

«Ми створили з московським заводом Салют двигун за схемою 50 на 50, приходить чиновник і каже директору: чи може він робити українську частину самостійно. Той відповідає, що може, але для цього потрібно 7 млрд рублів. Йому ці кошти дають. За такої політики імпортозаміщення до вас прийдуть інвестори? », - Зазначив Богуслаєв. При цьому, за його словами, Мотор Січ витрачає $ 300 млн у ході експорту високотехнологічної продукції в РФ.

Почесний президент Мотор Січ вважає, що якщо приймається рішення про відмову від співпраці з Україною, потрібно «купити ліцензію, технологію і після цього робити самостійно».

«Ми продаємо ліцензію, допоможемо збудувати технологію, але така політика імпортозаміщення нагадує політику Китаю, де все здирають, копіюють, купують три екземпляри, щоб розібрати і зробити своє», - переконаний він.

Богуслаєв підкреслює, що Україна і Росія при вступі до СОТ не взяли до уваги діючі технічні стандарти в галузі авіації і не захистили внутрішні закони про технічне регулювання.
«Європейський Союз підписав угоду з дев'ятьма державами про визнання техстандартов. У нас такої угоди немає, і у нас проблеми », - заявив він.

Нагадаємо, що в поточному році найбільший українсько-російський проект у сфері авіації - створення військово-транспотного літака Ан-70 - міг опинитися на межі зриву: російська сторона не бажала брати участь у випробування літака. Як пізніше заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв, причиною охолодження Росії до проекту створення літака стали спроби України налагодити співпрацю з НАТО і передати науково-конструкторську документацію по Ан-70 країнам блоку. Джерелом є сайт korrespondent.net.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"