Таємниця Бермудського трикутника розгадана - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Таємниця Бермудського трикутника розгадана Версия для печати Отправить на e-mail
Таємниця Бермудського трикутника розгадана Загадка Бермудського трикутника, «поглинав» потрапляли в нього суду, хвилює людство понад півстоліття. Учені з Австралії підійшли до таємниці з іншого боку і, здається, її розгадали.
Співробітники австралійського університету Монаша в Мельбурні Джозеф Монаган і його помічник Девід Мей стверджують, що таємничим зникненням кораблів і літаків в сумно відомому районі Атлантичного океану існує логічне пояснення. На їхню думку, всьому виною природний газ метан, що виділяється з тріщин стародавніх плит, якими складено океанічне дно в цьому регіоні.

Газ, що звільнився з дна океану, перетворюється в гігантські бульбашки, які досягають поверхні і «поглинають» все, що зустрінеться їм на шляху. Вчені стверджують, що метанові освіти досягають таких розмірів, що, розірвавшись на поверхні води, можуть навіть збити низько летять літаки.

Спочатку дослідники перевірили свою теорію, створивши комп'ютерну модель, яка підтвердила, що будь-яке тіло, що потрапило в газовий міхур, опиняється в пастці і опускається на дно. Потім вчені провели відповідний експеримент вже в польових умовах. Наповнивши великий резервуар водою, вони помістили на її поверхню кілька іграшкових кораблів, а знизу почали подавати метан.

Виявилося, що судна, яким не пощастило потрапити в центр міхура, йшли на дно. Також вчені пояснили, чому в Бермудському трикутнику часто знаходили кораблі з мертвими тілами - члени екіпажу просто-напросто задихалися від шкідливого метану. Як би там не було, на даний момент світове вчене співтовариство не поспішає офіційно визнавати теорію австралійців. Джерелом є сайт Podrobnosti.Ua.
 

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2023
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"