Вчені запропонували нову стратегію боротьби зі СНІДом - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Вчені запропонували нову стратегію боротьби зі СНІДом Версия для печати Отправить на e-mail
Вчені запропонували нову стратегію боротьби зі СНІДом Вірусу імунодефіциту людини вдається вислизати від творців вакцин ось вже 30 років, зокрема завдяки неймовірній здатності до мутацій, що дозволяє йому з легкістю обходити будь-які заздалегідь створені перешкоди.

Але ось, здається, вченим з Массачусетського технологічного інституту та Інституту Рейгона (обидва - США) вдалося знайти багатообіцяючу стратегію для дизайну майбутньої вакцини, яка використовує математичний підхід, успішно апробований для вирішення проблем квантової фізики, а також при аналізі флуктуацій цін на ринку цінних паперів .

Використовуючи теорію випадкових матриць, команда дослідників шукала еволюційні обмеження в так званому Gag-протеїновому сегменті HIV, який утворює протеїнову оболонку вірусу. Потрібно було знайти колективно еволюціонує групи амінокислот з високим рівнем негативних кореляцій (і низьким числом позитивних, дозволяють вірусу вижити), коли численні мутації знищують вірус. І такі комбінації були виявлені в регіоні, який самі дослідники назвали Gag-сектор 3. Він залучений в стабілізацію протеїнової оболонки вірусу, тому множинні мутації в цьому місці чреваті для структури вірусу колапсом.

Цікаво, що, коли дослідники вивчали випадки СНІД-інфікованих людей, чиї тіла від природи здатні відображати атаки вірусу, вони виявили, що імунні системи таких пацієнтів проводили атаки переважно по Gag-сегменту 3.

Зараз автори намагаються відшукати й інші подібні регіони в структурі вірусу за межами Gag-сектора, а також розробляють елементи активних компонентів майбутньої вакцини, яка навчить імунну систему миттєво реагувати на присутність протеїнів Gag-сектора 3 і негайно атакувати його потрібним чином. Джерелом є сайт Podrobnosti.Ua.
 

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"