Одна сигарета для жінок дорівнює п'яти для чоловіків - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Одна сигарета для жінок дорівнює п'яти для чоловіків Версия для печати Отправить на e-mail

 Одна сигарета для жінок дорівнює п'яти для чоловіків Тютюновий дим завдає жіночому організму куди більш сильної шкоди, ніж чоловічому. Співвідношення шкоди, за підрахунками вчених, становить 5 до 1.

Такі результати дослідження, представленого професором Елен Тремоло з департаменту фармакологічних наук Міланського університету на Конгресі Європейського кардіологічного товариства в Парижі, соціальне становище, пише Inopressa з посиланням на Corriere della Sera.

Жіночий організм виявляється особливо вразливим перед згубним впливом тютюнопаління, незалежно від таких факторів, як вік, артеріальний тиск, ожиріння.

Відомо, що жінки природним чином захищені від серцево-судинних захворювань, особливо до настання менопаузи. З цієї причини факторам, згубним для жіночого здоров'я, приділяється менше уваги.

Тим часом в Європі від серцево-судинних захворювань щорічно помирають 4,3 млн осіб, з них 242 тис. - в Італії, і цей показник стає все більш "рожевим".

"Цікавий ще один факт. Чим більш освічений чоловік, тим менш забруднені його артерії. Але відносно жінок ця залежність не спостерігається», - повідомили вчені

Серцево-судинні захворювання є "привілеєм" чоловіків у віці 55-60 років, потім, протягом деякого часу спостерігається рівність між статями, але приблизно в 75 років пропорції змінюються.

Це відбувається, за словами професора Роберто Феррарі, не тільки через ослаблення гормональної захисту з настанням менопаузи, а й з тієї причини, що жінки починають вести нездоровий, "чоловічий" спосіб життя: неправильно і багато їдять, курять, мало рухаються.

"Кампанія з профілактики серцево-судинних захворювань у жінок поки, здається, програно, - пише журналістка. - Курців жінок стає все більше. Жінки менш рішуче кидають цю шкідливу звичку. Куріння і алкоголь, за даними ще одного дослідження, дорого обходяться європейським жінкам: вони живуть довше за чоловіків, але гірше ", - укладає Бонаккорсо. Джерелом є сайт Фокус.

PortalLgUa :)


 


Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"