В наступному році закінчую інститут, тому вже зараз зявилася необхідність пошука місця для проходження практики. Подруга збирається їхати за кордон, говорить,що є такі агенства, які допомагають з організацієй студенської практики саме кордоном. Предлагає їхати з нею. Дуже заманливо, але... Може у кого є досвід подібних поїздок, діліться своїми історіями.
Читайте также: