Мені подобається, те що ви говорите про лікування, бо більшість людей кажуть "Не може себе взяти в руки". А алкоголіз це залежність, яка потребує лікування. В центрі
https://rehabcenter.org.ua/lechenie-ot-alcoholism.html проводять комплекс заходів спрямованих на лікування людини, котра страждає залежністю від алкоголю. З хворим тут працює ціла команда професіоналів починаючи від терапевтів та закінчуючи наркологами та психологами. Головне, щоб людина сама усвідомлювала що у неї є залежність і їй потрібна допомога.