Слід розуміти, що приватизація землі, це перехід права власності від громади або держави до фізичної особи, юридичні особи такого права не мають.
Відбувається все за проектом відводу земельної ділянки в приватну власність, також неможливо це зробити між співвласниками.
Проблема приватизації, полягає в тому що землю ніхто не хоче без хабарів надавати безоплатно, поміж всього існують норми безоплатної приватизації, тобто під час відведення ділянки громадянин не сплачує жодної копійки, про це написано:
http://legalhome.com.ua/ua/oformitzemelnydilianky/privatizirovat-zemelny-dilianky - а ще повна процедура приватизації земельної ділянки в Україні!