А я нещодавно була в активному пошуку освітлення для бару. Хотілось чогось такого незвичайного, стильного. Знайшла настінні світильники на стелю для бару
тут. Такі стильні, функціональні та зовсім недорого. Купила їх для такого собі "банкетного" зала. Якісні, нічого ніде не бовтається. Зроблені дуже гарно.