А що ж поганого, що діти розвиваються і займаються спотритвними іграми? Я навпаки з задоволенням купую різні штуки для сина. В нас є і звичайний самокат і електро і скейт і велосипед. Дитина з задоволенням їздить на всіх цих видах транспорту. Автор, якщо ще не визначились, то можете глянути ось цей дитячий інтернет-магазин
https://ipopokids.ua/ Є вибір на велику кількість дитячих товарів і електросамокат теж знайдете.