Я вважаю, що треба купляти квартиру у новобудові, бо це – вихід із складного становища. Банк готовий піти на зустріч, дати низьку процентну ставку і тому, я не змогла пройти повз ваше повідомлення, вирішила відписатися та проконсультувати із цього приводу. На сторінці
http://remontdoma.kr.ua/ProizvodstvennayaShtukaturka/dostoinstva-pokupki-kvartri-v-zhk розписані більш детально плюси покупки квартири у новобудові, тому вирішила відписатися та проконсультувати вас, одразу поділитися силкою на сайт, яка точно знадобиться. Не треба боятися задавати питання ріелтору, він обов’язково швидко вийде на зв’язок і допоможе прийняти вірне рішення усім та кожному.