qwertyuiop2008 писал(а):Кто и как от неё избавляется?У мене недавно така депресія була, що навіть про суїцид думки почали з'являтися, нічого хорошого для себе в майбутньому я більше не бачила, все життя чомусь сенс втратило. Мама забила тривогу, і відвела мене на консультацію психолога в Київі
http://kazancev.com.ua/ Буквально через кілька сеансів у мене покращився настрій, і все стало на свої місця. Тепер я відвідую іноді Володимира Казанцева, завдяки йому у мене все і в особистому житті налагодилося, і з'явилося неймовірне везіння. Раджу всім цього фахівця, найголовніше дотримуватися його рекомендаціям, і все буде ок)