У Києві є літній денний табір з вивченням англійскої мови. До нього вже йде набір на наступну зміну. В мене дочка дуже цікавиться цим предметом, тому я ії також записала на сайті
https://dec.camp/daycamp/ Мені здається, що той формат, який вони пропонують здатний значно підвищіти рівень володіння мовою.