|
Markus писал(а): И как? оправданы высокие затраты? Це з якого боку подивитись. Якщо ходити до сауни пару раз на рік, то, звичайно, дешевше сходити до якоїсь приватної парилки, і буде вам щастя і збережені гроші. А як маєте намір влаштовувати парилку на вихідних, то, звичайно, це окупиться. Здоров'ям в першу чергу.
|