|
Доброго дня. Приїхала до батьків у Львів погостювати. Почав мене боліти зуб. Ну, якби така біль, що можна терпіти, але, мені здається, що болить щоразу сильніше. Можливо підкажете, що можна прийняти з ліків чи полоскати чим? А то я тут навіть не знаю, куди звертатися. Ще буду два тижні, може якось переболить, або, як поїду додому в Київ, то піду до свого стоматолога. А зараз чим можна зарадити?
|