Як то кажуть — справа смаку. Я радив би вам під'єднати кабельне телебачення у Києві
за посиланням , та дивитися фільми на комп'ютері. Взагалі не хочу купувати телевізор, бо він вже ні до чого. Так набагато зручніше, та не треба витрачати зайві гроші.