Я часто по роботі їжджу в інші міста. Зупиняюся тільки в готелях, так безпечніше. Останній раз була у Львові, знайшла дуже класний готель
https://www.ramadalviv.com.ua/ . Номер був чистий та просторий, постіль свіжа, привітні дівчата на рецепції. Мені дуже сподобалося. Трохи далеко від центру, але мені було не принципово. В