Росіян примусять платити за воду, яку вони п'ють на роботі - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Росіян примусять платити за воду, яку вони п'ють на роботі Версия для печати Отправить на e-mail
Росіян примусять платити за воду, яку вони п'ють на роботі Мінфін Росії вважає, що воду, яку працівники п'ють на роботі, слід вважати натуральним доходом і обкласти податком.


Мінфін Росії запропонував обкласти податком воду, яку організації закуповують для офісних працівників. Вартість випитої працівниками води урядовці пропонують віднімати від зарплати.

У довідкових правових системах напередодні з'явився лист Мінфіну, в якому дається відповідь на питання, чи підлягає стягуванню податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) вартість питної води, яку організації закуповували для своїх працівників.

"При придбанні організацією питної води для своїх співробітників вказані особи можуть отримувати доходи в натуральній формі, як це встановлено ст.211 Податкового кодексу, а організація, яка купує питну воду, може виконувати функції податкового агента, передбачені ст.226 кодексу", - говориться в документі.

Простішими словами, якщо організація закуповує питну воду в кулерах, а співробітники її п'ють, то у них виникає дохід в натуральній формі у вигляді безоплатно отриманого ними майна. Інакше кажучи, організація повинна врахувати, скільки води із загального кулера випив кожен співробітник. Відповідно, якщо їй це вдасться, вона повинна вирахувати із зарплати 13% від вартості випитої води і повідомити про отриманий дохід в податкові органи.

Проблемою може стати облік випитої води. Експерти з іронією заявляють, що розв'язати проблему можна, поставивши біля кулера охоронця, щоб той записував, хто до нього підходить і скільки п'є, або встановити відеокамеру.

При цьому експерти звертають увагу на те, що Мінфін може аналогічно висунути вимогу на підрахунок того, скільки холоду "спожив" кожен співробітник з кондиціонерів, скільки ковроліну "протоптав" і скільки стільців він "просидів". Джерелом є сайт tsn.ua.

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"