В околицях Багамських островів виявлено невідомі науці форми життя - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2024
planeta
В околицях Багамських островів виявлено невідомі науці форми життя Версия для печати Отправить на e-mail
В околицях Багамських островів виявлено невідомі науці форми життя На дні западин в околицях Багамських островів (так звані «блакитні діри») виявлена ​​багата мікробна життя. Багато з цих організмів невідомі науці. Мабуть, вони харчуються сполуками сірки, які токсичні для більшості інших форм життя.
Ця звістка повинна обрадувати тих, хто мріє про життя, що ховається в темній океанах під крижаною кіркою супутника Юпітера Європи і супутника Сатурна Енцелада, передає "Компьюлента".

Блакитні дірки сформувалися на суші і тільки потім заповнилися водою. Найглибша з них - дірка Діна на Багамських островах (202 м). Більшість - приблизно вполовину дрібніше.

В останні льодовикові періоди рівень моря часом опускався на 122 м нижче сьогоднішнього. Дощі пробивали печери в прибережних вапнякових скелях. Багато хто з них звалилися і наповнилися солоною водою. У їх темних глибинах мало кисню і майже немає світла. Над блакитної дірою часом утворюється «шапка» з менш щільною прісної води, яка практично не змішується з солоною.

Все це означає, що блакитні діри існують майже ізольовано від основних джерел їжі і всього іншого розмаїття морського життя. Незважаючи на це, в негостинної глибині знайдена багата екосистема, в тому числі креветки, водні кліщі, рачки та ін Морський біолог Том Іліфф з Техаського університету A & M (США) витратив тридцять років на пірнання у пошуках відповіді на питання, чим же харчуються ці тварини . Виявилося, що в основі харчового ланцюга знаходяться мікроорганізми.

Разом з аспірантом Бреттом Гонсалесом він виміряв температуру, солоність, кислотність, а також рівень кисню і сірководню в трьох западинах. Крім того, дослідники підняли з глибин і вивчили в лабораторії зразки бактеріальних матів. В одній з блакитних дірок він покривав всі стіни і був товщиною в 2,5 см, тобто можна було відколупнути пальцем.

Генетичний аналіз, проведений Дженн Макаладі з Університету штату Пенсільванія (США), показав, що поряд з невідомими науці видами там живуть і більш звичні мікроорганізми, незважаючи на відсутність світла і необхідність харчуватися сірководнем.

Більшість бактерій мешкають у галоклина - щодо тонкого шару, де прісна вода змішується з солоною. За словами астробіолог Кевіна хенду, заступник керівника НАСА з дослідження Сонячної системи, не брав участі в даній роботі, подібні умови можна знайти під поверхнею Європи - в тих місцях, де на тріщини в льоду потрапляє багатий сірої матеріал вивержень вулканів іншого супутника Юпітера - Іо. Джерелом є сайт Focus.ua.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2023
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"