Укол ботокса робить людину дурніші - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)
Охранное агентство- Viking Lux
Прочее (16.04.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2023
planeta
Укол ботокса робить людину дурніші Версия для печати Отправить на e-mail
Укол ботокса робить людину дурніші Не тільки робота м'язів залежить від стану мозку, але й м'язи здатні, в свою чергу, певним чином, впливати на діяльність мозку і психічне самопочуття в цілому. Ін'єкції ботулотоксину, як стверджують дослідники, знижують швидкість розумових реакцій і негативно впливають на інтелект.
 
Як відомо, ін'єкції ботокса в косметології використовують для усунення мімічних зморшок, що з'являються в області спинки носа, міжбрів'я, лоба, а також зморшок навколо очей і губ. Дія препарату базується на зниженні передачі на м'язи нервового імпульсу з нервових закінчень, це призводить до зменшення активності їх скорочення.
 
Дослідження, виконане нейрофізіологами із США, показало, що у пацієнтів після цієї косметичної процедури виникають труднощі зі сприйняттям, а також відтворенням усного мовлення. Фахівці пов'язують цей ефект з тимчасовою втратою після процедури лицьової міміки. Ділянки особи, схильні до утворення зморшок «застигають» після придушення ботоксом активної діяльності в цих областях підшкірних м'язів.
 
Лікарі прийшли до висновку, що так звана «заморожування» лицьових м'язів порушує нормальну роботу мозку. Адже, в мозок безперервно надходить інформація у вигляді сигналів про стан будь-якої м'язи. Ці надходять у головний мозок біологічні імпульси, крім того, що несуть інформацію про стан різних ділянок тіла, є ще й своєрідними подразниками, які стимулюють мозкову діяльність людей. І чим м'язи напруженими і активніше, тим мозок більшою мірою активізується.
 
І, навпаки, у випадках, коли все менше збуджуючих сигналів отримує мозок, він починає переходити поступово в режим млявого функціонування. Ботулінотерпаія, таким чином, призводить до того, що мозок починає повільніше працювати, а людина починає, відповідно, гірше міркувати.
 
Не дивно, що від надмірного використання ботокса вчені застерігають саме жінок, адже вони є основними клієнтками на процедури бото-омолодження. Тим не менше, згідно з відомостями Американського товариства пластичних хірургів, ін'єкції ботокса набувають все більшої популярності і серед чоловіків. Джерелом є сайт life.comments.ua.
 

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2022
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"