Водорості підвищать ємність акумуляторів для мобільників в 10 разів - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2024
planeta
Водорості підвищать ємність акумуляторів для мобільників в 10 разів Версия для печати Отправить на e-mail

Водорості підвищать ємність акумуляторів для мобільників в 10 разів Ємність літій-іонних батарей, широко використовуваних у виробництві мобільних телефонів, ноутбуків та інших портативних пристроїв, можна підвищити в 8-10 разів шляхом заміни графітних електродів на електроди з оксиду кремнію.

Однак, на жаль, сучасні версії таких електродів швидко руйнуються при перезарядці батареї.

Дослідники технологічного інституту Джорджії і університету Клемсона придумали, як вирішити цю проблему з допомогою желирующего агента альгината, що виділяється з бурих водоростей.

Літій-іонні батареї заряджаються шляхом накопичення на аноді (негативно зарядженому електроді) іонів, які під час використання мігрують через розчин електроліту на катод (позитивно заряджений електрод). Традиційно аноди

виготовляють змішуванням електроактивних порошку графіту з в'яжучим полімером - зазвичай полівініліденфторид (ПВДФ), - розчиненим у розчиннику N-метілпірролідоне. Підсумкову в результаті кашку наносять на провідну електричний струм металеву фольгу і висушують.

Якщо як електроактивних порошку використовувати частки оксиду кремнію, анод може утримувати значно більше іонів. Однак у міру зарядки батареї такий анод збільшується в розмірах в 3-4 рази, в результаті чого в полівініліденфторид з'являються тріщини, поступово руйнують анод. Дослідники запропонували замінити

полівініліденфторид альгінат, не тріскаються навіть при значному збільшенні розмірів. Ємність створених ним експериментальних анодів перевищує ємність кращих графітових анодів у 8 разів.

Полімер альгінат виготовляється з бурих водоростей і широко використовується в якості желирующего агента, у тому числі в харчової промисловості. За словами одного з розробників Гліба Юшина (Gleb Yushin), дослідники звернули свою увагу на морські водорості з тих міркувань, що ці рослини спочатку занурені в розчин електроліту, тому використання їх компонентів дозволить уникнути небажаних побічних реакцій.

Ще однією перевагою альгината перед полівініліденфторид є його розчинність у воді, що дозволяє відмовитися від використання N-метілпірролідона, що не тільки здешевлює процес виробництва анодів, але і робить його більш безпечним з екологічної точки зору. Дослідники вважають, що використання альгінату може підвищити ефективність і традиційних графітних електродів, збільшивши допустиму кількість циклів зарядки і розрядки батареї.

Потенціал анодів з оксиду кремнію неможливо оцінити повністю, так як на сьогоднішній день не існує катода, здатного прийняти акумульованих ними кількість іонів літію. Проте, навіть в комбінації з існуючими катодами, аноди з оксиду кремнію і альгината підвищують ємність літій-іонних батарей на 30-40%. Джерелом є сайт cnews.ru.

PortalLgUa :)



 


 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2023
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"