Розвіюємо деякі міфи, пов'язані з життєво необхідними для людського організму речовинами. - Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном.
Пользовательского поиска
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини.  Коротко о самом  интересном.
Курс валют

 25,14    27,75    0,38
Облако тегов

Доска объявлений.
Послуги копірайтера
Новостройки (28.03.2023)
КОМПАНИЯ "МОТОРИМПЕКС"
Прочее (29.01.2023)
Kingex
Прочее (01.08.2022)
Epilook Лазерная эпиляция
Услуги для женщин (24.05.2022)
Магазин лакокрасочной продукции - UniSil
Прочее (20.05.2022)


 
= Ad with Photo
RSS-канал


IT-новости
Авто-авиа новости
Игры
Интим
Медицина
Это Интересно
Кулинарная азбука
Мир Моды
Мобильные новости
Музыка, кино
Научные новости
Неопознанное
Новости в мире
Новости в Украине
Про женщин
Про мужчин
Проишествия
Спорт

Все новости
Авторизация
Ukrwebmir.Net:) Украинский портал. Интересные Новости. Цікаві новини. Коротко о самом интересном. © 2024
planeta
Розвіюємо деякі міфи, пов'язані з життєво необхідними для людського організму речовинами. Версия для печати Отправить на e-mail
Розвіюємо деякі міфи, пов'язані з життєво необхідними для людського організму речовинами. Вітаміни — це біологічно активні, зі специфічною дією, органічні речовини. Вітаміни необхідні для росту й віднов­лення клітин, перебігу обмінних процесів в організмі. Від­сутність, нестача, порушення засвоєння у травному каналі. невідповідність між підвищеною потребою і надходженням в організм вітамінів веде до гіпо- та авітамінозів (рахіт, пелагра, цинга, поліневрит та ін.).
Міф 1: Забезпечити добову потребу людини у вітамінах можуть тільки таблетки.
 
Дискусія про те, чи можуть вітаміни в таблетках повноцінно замінити нестачу вітамінів в харчуванні, майже така ж гаряча, як суперечка про необхідність вакцинації. Прихильники «хімії» запевняють: для того, щоб забезпечити, наприклад, добову потребу людини у вітаміні А, потрібно з'їсти відро морквини. Природно, значно зручніше проковтнути лише одну маленьку пігулку.
 
У відповідь прихильники народної медицини і лікарі-натуропати наводять дані досліджень про шкоду синтетичних вітамінів. І наголошують: натуральний вітамін, який міститься в їжі - це цілий природний біологічний комплекс, який включає в себе безліч активних компонентів. І так як засвоюються «справжні» вітаміни значно краще, тоді як синтетичні, в основному, «проходять транзитом» через організм, ніякого відра морквини не знадобиться - достатньо звичайної порції морквяного салату.
 
Головне - харчуватися «здоровою» їжею, з натуральних продуктів. Адже вітамінів нам не вистачає зазвичай саме тому, що в напханих трансжирами, смаковими добавками і інший гидотою напівфабрикатах, білому хлібі, кондитерських виробах, фаст-фуді, які залишають основу раціону сучасної людини, корисних речовин дійсно фактично не залишилося.
 
Міф 2: Вітамін С замінює ліки від застуди.
 
Як показують останні дослідження, всупереч поширеній думці, величезні дози вітаміну С не «лікують» і навіть не допомагають запобігти застуду. Хоча, дійсно, вітамін С може допомогти організму впоратися з уже проявилися симптомами ГРЗ або ГРВІ трохи швидше, проте повністю усунути їх допоможе тільки відповідне лікування. Так що не варто помилятися на рахунок цілющих властивостей цього вітаміну.
 
Більше того, останні дослідження вчених довели, що вживання вітаміну С в таблетках у два рази збільшує ризик утворення каменів у нирках.
 
Міф 3: Найбільше вітаміну С міститься в цитрусових.
 
Лимони і апельсини - далеко не чемпіони з утримання одного з найбільш необхідних людському організму вітамінів. Для порівняння: у 100 г апельсинів міститься близько 60 мг вітаміну С, у свіжій кольоровій капусті - 70 мг, а в 100 г червоного болгарського перцю - 250 мг.
 
Міф 4: Тільки вітамін D зміцнює кістки.
 
Про те, що кальцій в повній мірі засвоюється тільки разом з достатньою кількістю вітаміну D чули, напевно, всі. Однак не менш важливим для зміцнення кісткової тканини є присутність в організмі в достатній кількості вітаміну К, магнію, калію. Так що якщо хочете мати міцні кістки і здорові зуби, включіть в свій раціон більше насіння і горіхів, а також пшеничні висівки, брокколі, зелений горошок, цвітну капусту, петрушку, пророслі зерна пшениці.

Міф 5: Чим більше вітамінів, тим краще.
 
Багато вітаміни і мінерали у великих дозах токсичні. Надлишок вітаміну А може викликати нудоту, блювоту, ураження печінки. Висока дозування вітаміну D може стати причиною слабкості, проблем з серцевим ритмом. Оскільки наш організм має властивість накопичувати жиророзчинні вітаміни A, D, E і K, а також залізо, необмежену їх вживання у вигляді добавок може призвести до надлишку в органах і тканинах, а потім до ураження печінки і нирок.
 
Однак все це стосується переважно саме синтетичних вітамінів і вітамінних комплексів. «Передозувати» вітамінами з натуральних продуктів дуже складно, практично неможливо. І це - ще один аргумент на користь здорового й органічного харчування. Джерелом є сайт comments.ua.
 

Читайте также:

 
< Пред.   След. >
Последние новости

Регистрация доменных имен, хостинг! 


Выбор Portal.Lg.Ua - NATO
Ответственность за содержание публикации полностью ложится на источник информации (см.«Сайт Источника. Администрация портала Ukrwebmir Net может не разделять мнение автора.
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ www.femina.com.ua
            пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ       Rambler's Top100       Rambler's Top100      
Copyright © 2006 - 2023
Компания вебдизайна Интернет технологий "Планета-плюс"